Kierownictwo Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych – mgr Anna Maciejowska
Wicedyrektor Zespołu Szkół Plastycznych – mgr Maria Fedorowicz
Kierownicy sekcji
kierownik sekcji kształcenia specjalistycznego -zawodowego – mgr Justyna Olszewska –Budzik
kierownik sekcji ogólnego kształcenia plastycznego – mgr Cezary Stojek
kierownik sekcji kształcenia ogólnego – mgr Paweł Kolmas
PRACOWNICY PEDAGOGICZNI
Imię i nazwisko |
nauczany przedmiot |
Anna Maciejowska |
historia sztuki |
Maria Fedorowicz |
język niemiecki |
Renata Adamus |
język angielski |
Renata Banaś-Kieca |
rzeźba, ceramika |
ks. Rutkowski |
religia |
Ewa Ciosek |
historia sztuki |
Anna Ciosk |
bibliotekarz |
Tomasz Cybulski |
wychowanie fizyczne |
Ewa Flis |
język polski |
Tomasz Florczyk |
język polski |
Joanna Garasińska |
malarstwo |
Jacek Gawlak |
jubilerstwo |
Joanna Jagieła |
pedagog |
Piotr Kaniecki |
malarstwo |
Beata Karmańska |
język angielski |
Renata Kasprzycka |
biologia, geografia |
Paweł Kolmas |
historia |
Julita Korczyńska-Górawska |
matematyka |
Katarzyna Kot |
fizyki, podstaw przedsiębiorczości |
Anna Kruk |
język francuski |
Katarzyna Kurzeja |
język angielski |
Łukasz Laskowski |
kultura klasyczna |
Mariusz Łapiński |
podstawy projektowania, rzeźba, ceramika |
Krystyna Miśkiewicz |
biblioteka |
Beata Młynarczyk |
zajęcia artystyczne muzyka |
Karol Nowakowski |
ceramika |
Justyna Olszewska-Budzik |
ceramika |
Jacek Pałucha |
malarstwo |
Tomasz Pawlik |
wychowanie fizyczne |
Andrzej Piątkowski |
jubilerstwo |
Joanna Przygoda |
malarstwo |
Katarzyna Przygodzka |
matematyka |
Magdalena Rokosa |
ceramika |
Elżbieta Siwik |
grafika użytkowa, podstawy projektowania |
Cezary Stojek |
ceramika |
Leszek Szeląg |
język polski |
Małgorzata Szeląg |
język francuski |
Marek Ślosarski |
zajęcia artystyczne drama |
Michał Tkaczyński |
fotografia |
Anna Trojanowska-Olas |
informatyka, grafika użytkowa |
Agnieszka Tyrman |
grafika użytkowa |
Maciej Wiłun |
informatyka, grafika użytkowa |
Radosław Wójcik |
jubilerstwo |
Rafał Wroński |
pedagog |
Anna Wylężałek |
język angielski |
PRACOWNICY ADMINISTRACJI KIEROWNIK ADMINISTRACJI Hłond Zdzisława SEKRETARZ SZKOŁY Kapałka Teresa STARSZY REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH Sulikowska Maria GŁÓWNA KSIĘGOWA Zasowska Krystyna
Brymora Jarosław Jagieła Joanna Król Wojciech Ostaszewski Wojciech Turlejski Jacek
PRACOWNICY OBSŁUGI Morawska Helena Sroka Teresa Mularczyk Anna Bajdor Teresa Wójcik Zuzanna Budzik Bogdan Cygan Jan Gosławska Henryka
|